niedziela, października 14, 2018

WSPÓŁPRACUJ ZE MNĄ!Cześć! 

Fajnie, że wpadłeś/aś na mojego bloga! Podobno ma on najdłuższy adres www w całej blogosferze, więc czytając moje wpisy, wspierasz najbardziej unikatową stronę o podróżach! Będzie mi miło, jeśli zostaniesz u mnie na dłużej i potowarzyszysz mi w mojej wędrówce po świecie.

Nie wyobrażam sobie życia bez podróży. Kocham włóczyć się po świecie od najmłodszych lat. Miłość ta została mi przekazana w genach i dojrzewała wraz z ilością rodzinnych wojaży, starym Oplem Ascona po Polsce. W podróży lubię otwierać się na nowe historie, próbować nowych smaków, chłonąć zapachy i patrzeć na ludzi. Szukam małych i dużych zachwytów w zakamarkach świata.


Skąd pomysł na bloga i taką długą nazwę?


W dzieciństwie namiętnie zapisywałam w zeszycie moje TOP10 wszystkiego- ulubionych książek, piosenek, filmów, ludzi etc. Uwielbiałam też książkę Juliusza Verne "W 80 dni dookoła świata".  Reszta pomysłu na bloga przyszła sama, pewnej bezsennej nocy. 

Na każdym wyjeździe skrobię w notesie 10 myśli i inspiracji, które zawsze będą mi się kojarzyć z odwiedzanym miejscem. Czasem zapisuję oczywiste atrakcje, a czasem rzeczy ukryte za drzwiami. Potrafię zainspirować się zapachem makaronu we włoskiej knajpie, plamą po kawie na obrusie albo smakiem szynki. Nie jest to klasyczny blog podróżniczy. Nie znajdziesz tu wskazówek jak dojechać z punktu A do punktu B. W zamian znajdziesz emocje, przemyślenia, luźne pomysły na wyjazd, historie spotkanych ludzi, ciekawe projekty, pyszne jedzenie i opowieści przedziwne. Moim zadaniem nie jest przepisanie dla Ciebie informacji z przewodnika o cenie biletu wstępu, a  zainspirowanie do spakowania plecaka, ubrania butów i wyjścia z domu! Gdziekolwiek! 


Zainteresowało Cię to? To zaufaj mi i.......


Współpracuj ze mną! Będzie fajnie! 


Co mogę zrobić dla Ciebie? 

-Napiszę dla Ciebie artykuł o podróżach lub tematyce okołopodróżniczej. 

-Zrecenzuję Twoją usługę lub produkt.

-Ruszę w świat i opiszę dla Ciebie dany region, kraj, miasto.

-Wezmę udział w kampanii reklamowej i zostanę ambasadorem Twojej marki.

-Zorganizuję dla Ciebie prelekcję i pogadam trochę o podróżach.

-Zorganizuję wyjazd dla Twoich pracowników/klientów/rodziny.

-Zrobię konkurs na blogu i w moich social mediach z Twoim produktem lub usługą.

-Czegoś nie wymieniłam? To co powiesz na spotkanie przy dobrej kawie i porozmawianie o tym, co możemy razem zrobić? Lubię kawę, lubię rozmawiać i  uwielbiam dużo się śmiać. Zastanawiasz się co z tego wyjdzie? Na pewno coś kreatywnego i twórczego! Jeszcze się wahasz? Ej! Trust me- I'm blogger! :) 


   

MOJE SOCIAL MEDIA: 

DOTYCHCZASOWA WSPÓŁPRACA:

KONTAKT : 

10inspiracjiblog@gmail.com

A jeśli chcesz się ze mną skontaktować aby podpytać o wskazówki lub informacje praktyczne albo po prostu powiedzieć: Cześć - pisz śmiało!
Copyright © 2016 W 10 inspiracji dookoła świata , Blogger