piątek, marca 02, 2018

O MNIE/ WSPÓŁPRACA

Cześć! 

Fajnie, że wpadłeś/aś na mojego bloga, który- jak donosi blogosfera- ma najdłuższy adres www w całej galaktyce!

Kocham podróżować od najmłodszych lat. Miłość ta została mi przekazana w genach i dojrzewała wraz z ilością rodzinnych, spontanicznych wojaży starym Oplem Ascona po Polsce.

Pasjonuje mnie odkrywanie nowych miejsc, kuchni i ludzi. Uwielbiam gubić się w ciasnych uliczkach, fotografować swoje buty na kolorowych posadzkach, poznawać nowe smaki, chłonąć zapachy, obserwować ludzi, jeść kabanosy na górskich trekkingach i szukać ulicznych przejawów sztuki wszelakiej. Blog, który właśnie odwiedzasz to mój subiektywny mikro wizjer na świat i jest sumą wszystkiego powyższego:)

Będzie mi przemiło, jeśli zostaniesz ze mną na dłużej i potowarzyszysz mi w mojej wędrówce po świecie:)

Skąd pomysł na bloga i dlaczego ma taką długą nazwę?:) 


Pomysł narodził się pewnej zimowej, bezsennej nocy:) Wymyśliłam sobie, że będę pisać o podróżach inaczej niż wszyscy, bo lubię wyróżniać się z tłumu:) Posty na blogu są zbiorem inspiracji, które kojarzą mi się z odwiedzanym miejscem, które mnie zachwyciły zszokowały, rozkochały w sobie, albo zniechęciły. Znajdziesz tu informacje o ulubionych miejscach, o fajnych ludziach, ciekawych projektach, legendach, emocjach, przygodach w drodze  - słowem o wszystkim, co mnie porusza w podróży.


Współpraca ze mną
Co mogę zrobić dla Ciebie w ramach współpracy? 
     MOJE SOCIAL MEDIA W LICZBACH: 
Z mojej strony zapewniam profesjonalne i uczciwe podejście do powierzonej pracy, a przy tym masę śmiechu i ogólnej wesołości. Dużo gadam i gestykuluję więc zapewniam, że będzie fajnie i twórczo!KONTAKT : 
magda.delkowska@gmail.com A jeśli chcesz się ze mną skontaktować ot tak,  zapytać o coś, podpytać o wskazówki i informacje praktyczne- pisz śmiało! -zawsze odpiszę

I jeszcze taka mała uwaga.....


Wszystkie zdjęcia i teksty są moją własnością (chyba że wyraźnie zaznaczyłam inaczej). Zanim oddasz się radosnej twórczości kopiowania mojej pracy- najpierw zapytaj! Kradzione może i nie tuczy, ale potrafi dotkliwie odbić się czkawką.....Copyright © 2016 W 10 inspiracji dookoła świata , Blogger