czwartek, czerwca 15, 2017

O MNIE/ WSPÓŁPRACA


Cześć! 

Fajnie, że wpadłeś/ wpadłaś na mojego bloga:)

Mam na imię Magda i kocham podróżować. Miłość ta została mi przekazana w genach i dojrzewała wraz z ilością rodzinnych, spontanicznych wojaży starym Oplem Ascona po Polsce.

Pasjonuje mnie odkrywanie nowych miejsc, kuchni i ludzi. Uwielbiam gubić się w ciasnych uliczkach, poznawać nowe smaki, chłonąć zapachy, obserwować wszystko i wszystkich, a potem przelewać moje spostrzeżenia na papier. Mój blog to taki mikro wizjer na świat widzianym moimi oczami.

Będzie mi bardzo miło, jeśli zostaniesz ze mną i będziesz mi towarzyszył/towarzyszyła w mojej wędrówce:)

Posty będą zbiorem inspiracji, które kojarzą mi się z danym miejscem, które mnie zachwyciły, które zszokowały, z którymi wiążą się moje wspomnienia. Będzie też trochę o kulturze, o fajnych ludziach, ciekawych projektach, legendach - słowem o wszystkim, co mnie porusza w podróży.

Chciałabym aby moje dziesiątki sprawiły, że spakujesz plecak i ruszysz przed siebie...i być może odkryjesz swoje własne inspiracje.  Bo właśnie odkrywanie świata jest najpiękniejsze!

Jeśli chcesz się ze mną skontaktować, pogadać, współpracować- pisz śmiało! -zawsze odpiszę  magda.delkowska@gmail.com 
I jeszcze taka mała uwaga.. 

Wszystkie zdjęcia i teksty są moją własnością (chyba że wyraźnie zaznaczono inaczej). Zanim oddasz się radosnej twórczości kopiowania mojej pracy-zapytaj! Pamiętaj, że kradzione może i nie tuczy, ale potrafi odbić się czkawką...:)Copyright © 2016 W 10 inspiracji dookoła świata , Blogger