niedziela, czerwca 03, 2018

WSPÓŁPRACUJ ZE MNĄ!
Cześć! 

Fajnie, że wpadłeś/aś na mojego bloga, który- jak donosi blogosfera- ma najdłuższy adres www w całej blogosferze! Będzie mi przemiło, jeśli zostaniesz ze mną na dłużej i potowarzyszysz mi w mojej wędrówce po świecie:)

Kocham podróżować od najmłodszych lat. Miłość ta została mi przekazana w genach i dojrzewała wraz z ilością rodzinnych i spontanicznych wojaży starym Oplem Ascona po Polsce.

Pasjonuje mnie odkrywanie nowych miejsc, kuchni i ludzi. Uwielbiam gubić się w ciasnych uliczkach, fotografować swoje buty na kolorowych posadzkach, poznawać nowe smaki, szwendać się po targowiskach, chłonąć zapachy, obserwować ludzi, jeść kabanosy na górskich trekkingach i szukać ulicznych przejawów sztuki wszelakiej.Skąd pomysł na bloga i taką długą nazwę?


Każdy z nas uwielbia prowadzić osobiste rankingi. Nie jestem w tej materii wyjątkiem.
W dzieciństwie zapisywałam w zeszycie ulubione książki, piosenki i filmy według rankingu- lubię/nie lubię/ lubię bardzo/można sobie odpuścić:)

Jak zaczęłam włóczyć się po świecie, wpadłam na pomysł, że będę "rankingować" swoje podróże w podobny sposób. Na każdym wyjeździe wybieram sobie 10 inspiracji, które kojarzą mi się z odwiedzanym miejscem, które mnie zachwyciły zszokowały, rozkochały w sobie, albo zniechęciły. Czasem są to rzeczy oczywiste, czasem niekoniecznie. Zawsze inne i zawsze moje. Nie jest to typowy blog podróżniczy z praktycznymi poradami podróżniczymi. Znajdziesz tu sporo mnie- informacje o ulubionych miejscówkach, o fajnych ludziach, ciekawych projektach, legendach, emocjach, przygodach w drodze  - słowem o wszystkim, co mnie porusza w drodze.

Współpracuj ze mną! Będzie fajnie! 

Co mogę zrobić dla Ciebie? 
-Wziąć udział w kampanii reklamowej i zostać ambasadorem Twojej marki,
-Zorganizować prelekcję i pogadać trochę o podróżach...a potrafię mówić bardzo dużo:),
-Zorganizować i pilotować wyjazd dla Twoich pracowników/klientów/rodziny,
-Przygotować nieszablonowe i spersonalizowane zwiedzanie wybranego przez Ciebie miejsca,
-Mogę też spotkać się na dobrej kawie i porozmawiać o tym, co możemy razem zrobić kreatywnego, a czego nie wymieniłam powyżej:)

Z mojej strony zapewniam profesjonalne i uczciwe podejście do powierzonej pracy, a przy tym masę śmiechu i ogólnej wesołości. Dużo gadam i gestykuluję więc zapewniam, że będzie fajnie i twórczo!

     

MOJE SOCIAL MEDIA W LICZBACH: 
DOTYCHCZASOWA WSPÓŁPRACA:

KONTAKT : 
magda.delkowska@gmail.com 

A jeśli chcesz się ze mną skontaktować aby podpytać o wskazówki i informacje praktyczne- pisz śmiało! -zawsze odpiszę


Copyright © 2016 W 10 inspiracji dookoła świata , Blogger