niedziela, lipca 16, 2017

O MNIE/ WSPÓŁPRACA


Cześć! 

Fajnie, że wpadłeś/ wpadłaś na mojego bloga, który- jak donosi cała blogosfera- ma najdłuższy adres www w całej galaktyce:)

Kocham podróżować od najmłodszych lat. Miłość ta została mi przekazana w genach i dojrzewała wraz z ilością rodzinnych, spontanicznych wojaży starym Oplem Ascona po Polsce.

Pasjonuje mnie odkrywanie nowych miejsc, kuchni i ludzi. Uwielbiam gubić się w ciasnych uliczkach, poznawać nowe smaki, chłonąć zapachy, obserwować wszystko i wszystkich, a potem przelewać moje spostrzeżenia na papier. Mój blog to taki mikro wizjer na świat widzianym moimi oczami. Będzie mi bardzo miło, jeśli zostaniesz ze mną i będziesz mi towarzyszył/towarzyszyła w mojej wędrówce:) Posty będą zbiorem inspiracji, które kojarzą mi się z danym miejscem, które mnie zachwyciły, które zszokowały, z którymi wiążą się moje wspomnienia. Będzie też trochę o kulturze, o fajnych ludziach, ciekawych projektach, legendach, miejscach - słowem o wszystkim, co mnie porusza w podróży.

magda.delkowska@gmail.com 


A jeśli chcesz się ze mną skontaktować, pogadać, zapytać o coś - też pisz śmiało! -zawsze odpiszęI jeszcze taka mała uwaga.. 

Wszystkie zdjęcia i teksty są moją własnością (chyba że wyraźnie zaznaczono inaczej). Zanim oddasz się radosnej twórczości kopiowania mojej pracy-zapytaj! Pamiętaj, że kradzione może i nie tuczy, ale potrafi dotkliwie odbić się czkawką...Copyright © 2016 W 10 inspiracji dookoła świata , Blogger