sobota, listopada 18, 2017

O MNIE/ WSPÓŁPRACA


Cześć! 

Fajnie, że wpadłeś/ wpadłaś na mojego bloga, który- jak donosi cała blogosfera- ma najdłuższy adres www w całej galaktyce:)

Kocham podróżować od najmłodszych lat. Miłość ta została mi przekazana w genach i dojrzewała wraz z ilością rodzinnych, spontanicznych wojaży starym Oplem Ascona po Polsce.

Pasjonuje mnie odkrywanie nowych miejsc, kuchni i ludzi. Uwielbiam gubić się w ciasnych uliczkach, fotografować swoje buty na kolorowych posadzkach, poznawać nowe smaki, chłonąć zapachy, obserwować ludzi, odkrywać uliczną sztukę, a potem przelewać moje spostrzeżenia na wirtualny papier. Mój blog to mój mikro wizjer na świat.

Będzie mi bardzo miło, jeśli zostaniesz ze mną i będziesz mi towarzyszył/towarzyszyła w mojej wędrówce:) Posty są zbiorem inspiracji, które kojarzą mi się z danym miejscem, które mnie zachwyciły, które zszokowały, z którymi wiążą się moje wspomnienia. Znajdziesz tu informacje o moich ulubionych miejscach, o fajnych ludziach, ciekawych projektach, legendach, emocjach  - słowem o wszystkim, co mnie porusza w podróży.

magda.delkowska@gmail.com 


A jeśli chcesz się ze mną skontaktować ot tak,  zapytać o coś, podpytać o wskazówki i informacje praktyczne- pisz śmiało! -zawsze odpiszęI jeszcze taka mała uwaga.....


Wszystkie zdjęcia i teksty są moją własnością (chyba że wyraźnie zaznaczyłam inaczej). Zanim oddasz się radosnej twórczości kopiowania mojej pracy- najpierw zapytaj! Kradzione może i nie tuczy, ale potrafi dotkliwie odbić się czkawką.....Copyright © 2016 W 10 inspiracji dookoła świata , Blogger