wtorek, sierpnia 14, 2018

WSPÓŁPRACUJ ZE MNĄ!
Cześć! 

Fajnie, że wpadłeś/aś na mojego bloga! Ma on podobno najdłuższy adres www w całej blogosferze, także prawdopodobnie czytasz najbardziej unikatową stronę o podróżach w sieci:) Będzie mi miło, jeśli zostaniesz ze mną na dłużej i potowarzyszysz mi w mojej wędrówce po świecie.

Nie wyobrażam sobie życia bez podróży. Kocham to włóczęgostwo od najmłodszych lat. Miłość ta została mi przekazana w genach i dojrzewała wraz z ilością rodzinnych wojaży, starym Oplem po Polsce. Lubię gubić się w ciasnych uliczkach, fotografować buty na kolorowych posadzkach, oglądać graffiti i szwendać się po targowiskach. W podróży otwieram się na nowe historie, próbuję nowych smaków, chłonę zapachy i obserwuję ludzi. Szukam małych i dużych zachwytów w zakamarkach świata.


Skąd pomysł na bloga i taką długą nazwę?


W dzieciństwie bardzo lubiłam zapisywać w 60-kartkowym zeszycie swoje TOP10 ulubionych książek, piosenek i filmów. Uwielbiałam też książkę Juliusza Verne "W 80 dni dookoła świata". 
A reszta przyszła sama:) 

Jak zaczęłam jeździć po świecie to wpadłam na pomysł, że będę opisywać podróże luźnymi inspiracjami z drogi. Na każdym wyjeździe skrobię w notesie 10 myśli i inspiracji, które zawsze będą mi się kojarzyć z odwiedzanym miejscem. Czasem zapisuję oczywiste atrakcje, a czasem rzeczy ukryte za drzwiami. Potrafię zainspirować się zapachem makaronu we włoskiej knajpie albo plamą po kawie na obrusie. Nie jest to klasyczny blog podróżniczy. Nie znajdziesz tu wskazówek jak dojechać z punktu A do punktu B. W zamian znajdziesz sporo przemyśleń, informacje o miejscach magicznych, o ludziach, o ciekawych projektach i legendach. Dużo o emocjach, jeszcze więcej o przygodach w drodze. Słowem o wszystkim, co mnie porusza w podróży.

Zainteresowało Cię to? To zaufaj mi i.......

Współpracuj ze mną! Będzie fajnie! 

Co mogę zrobić dla Ciebie? 
-Napisać artykuł sponsorowany;
-Zrecenzować miejsce lub produkt, 
-Wziąć udział w wyjeździe prasowym i opisać dla Ciebie dany region świata, kraj, miasto,
-Wziąć udział w kampanii reklamowej i zostać ambasadorem Twojej marki,
-Zorganizować prelekcję i pogadać trochę o podróżach...a potrafię mówić bardzo dużo!,
-Zorganizować i pilotować wyjazd dla Twoich pracowników/klientów/rodziny,
-Zorganizować konkurs na blogu i social mediach z Twoim produktem lub usługą;
-Mogę też spotkać się na dobrej kawie i porozmawiać o tym, co możemy razem zrobić, a czego nie wymieniłam powyżej. Lubię kawę, lubię dużo gadać, dużo się śmiać więc na pewno będzie super fajnie i twórczo! 


     

MOJE SOCIAL MEDIA W LICZBACH: 
DOTYCHCZASOWA WSPÓŁPRACA:
KONTAKT : 
magda.delkowska@gmail.com A jeśli chcesz się ze mną skontaktować aby podpytać o wskazówki lub informacje praktyczne albo po prostu powiedzieć: Cześć - pisz śmiało! Zawsze odpiszę;)


Copyright © 2016 W 10 inspiracji dookoła świata , Blogger